Ось і закінчився 6-й Одеський Кіноринок. Мабуть, кожен, хто відвідав Кіноринок та фестиваль загалом, в цьому році привіз додому безліч позитивних вражень, ідеї для розширення асортименту та натхнення для нових звершень!

Нагадуємо Літній Кіноринок проходить щороку в липні, в місті Одеса, в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю (детальніше ознайомитись зі всіма подробицями ви зможете за посиланням http://oiff.com.ua/)

На стенді Київської Ділової Русі були представлені найактуальніші новинки та тренди цього року для кінобару:

Карамелізований попкорн тепер не тільки зі смаком карамелі. На відміну від звичайного карамельного попкорну, карамелізований більш хрумкий та має насиченіший смак. Поєднайте яскравий та смачний попкорн в одному стаканчику за допомогою універсальної перегородки (для паперових стаканчиків V85 та пластиковий V88).

Bubble Tea – новий смак чаю, готове рішення для вашого кінобару! Це новий напій на основі чаю з додаванням сиропів, шматочків желе, кульок з соком. До складу Bubble Tea входять тільки натуральні інгредієнти, такі як листовий чай, фруктові сиропи, «Джус Болли» (кульки з соком), шматочки желе - тому цей напій стане чудовою альтернативою шкідливим газованим напоям.

 

Київська Ділова Русь пропонує вам повний спектр обладнання та інгредієнтів від світових лідерів для приготування карамелізованного попкорну, Bubble Tea  та багатьох інших продуктів кінобару!